Roj Friberg, blyerts

Roj Friberg, blyerts
Roj Friberg, blyerts
Roj Friberg, blyerts
Roj Friberg, blyerts

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): "Åke Nilssons dröm", signerad och daterad RF -72, blyerts på papper, 135 x 155 cm.
PROVENIENS
Galleri 33, Göteborg

Smärre ytskador

291742

2015-02-09