Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FRIBERG, Roj (född 1934): "Åke Nilssons dröm", signerad och daterad RF -72, blyerts på papper, 135 x 155 cm.
PROVENIENS
Galleri 33, Göteborg
Smärre ytskador
291742
2015-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här