Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): (2) "Resan" samt "Blir det regn?", signerad och numrerad 18/40 samt 130/130, färgetsning, 29,5x29,5 och 39x29 cm
291763
2015-02-09