Minako Masui

Minako Masui
Minako Masui
Minako Masui
Minako Masui

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): (2) "Resan" samt "Blir det regn?", signerad och numrerad 18/40 samt 130/130, färgetsning, 29,5x29,5 och 39x29 cm

291763

2015-02-09