Mässhake del av sidenbrokad metallband

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄSSHAKE, del av, tidigt 1800-tal eller äldre, sidenbrokad och metallband

Lagningar och skador, monterad på pappskiva

291777

2015-02-20