Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAVAI, Gennaro (1879-1958): Motiv från Venedig, olja på duk, signerad G Favai, 80x100cm
Yta med krakeleringar
291788
2015-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här