Donald William Olsson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILLIAM OLSSON, Donald (1889-1961): Vinterlandskap, signerad och daterad DWO 40, olja på duk,, ca 60x65 cm

291789

2015-02-09