Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEDBERG, Hans (1917-2007): Motiv från Nuulja, (fjälllmassiv i Lappland) monogramsignerad och daterad HH 42, olja på pannå, 54x65 cm, oramad
Nötta kanter
291795
2015-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här