Philip von Schantz färglitografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Grafikens Hus, Mariefred, signerad och daterad v. Schantz -94, PT, färglitografi, ca 24x18,5 cm
HISTORIK: Bladet har även använts som aktiebrev till aktieägarna i det numera nedbrunna Grafikens Hus.
291797
2015-02-09