Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Grafikens Hus, Mariefred, signerad och daterad v. Schantz -94, PT, färglitografi, ca 24x18,5 cm
HISTORIK: Bladet har även använts som aktiebrev till aktieägarna i det numera nedbrunna Grafikens Hus.

291797

2015-02-09