Stockholmsmotiv 1928
2015-02-09
291803
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARLBERG B (möjligen Bengt Carlberg 1897-1967): Motiv från Stockholm, signerad och daterad B.Carlberg 1928, akvarell, ca 29x36,5 cm