Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): "Landskap Provence, signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1992, ca 54x81 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

291816

2015-02-10