Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 1 par, 1880-tal, opalinglas, delvis handmålade, med landskapsdekor, höjd 30 cm
Förgyllningen något sliten, smärre lagning vid mynningen
291825
2015-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här