Nattduksbord NK
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerade i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, höjd 69, 60x38 cm, nycklar finns
Slitage och repor, nycklar finns att hämta på utlämningen
291828
2015-02-10