Nattduksbord NK

Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerade i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, höjd 69, 60x38 cm, nycklar finns

Slitage och repor, nycklar finns att hämta på utlämningen

291828

2015-02-10