Georges Gregory olja
2015-02-10
291836
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GREGORY, Georges (England, 1849-1938): Stadsmotiv, signerad G. Gregory 1886, olja på pannå, 15x10 cm