Edward Bird olja

Edward Bird olja
Edward Bird olja
Edward Bird olja
Edward Bird olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BIRD, Edward (England, 1772-1819): Interiör med kvinna och barn, signerad och daterad E. Bird 1818, olja på pannå, 30x38 cm
PROVENIENS: Arthur Ackerman Gallery of Fine Arts, Regent Street, London (etikett på baksidan)

291837

2015-02-10