Edward Bird olja
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BIRD, Edward (England, 1772-1819): Interiör med kvinna och barn, signerad och daterad E. Bird 1818, olja på pannå, 30x38 cm
PROVENIENS: Arthur Ackerman Gallery of Fine Arts, Regent Street, London (etikett på baksidan)
291837
2015-02-10