Margaret Murray Cookesley olja

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

COOKESLEY, Margaret Murray (England, c. 1850-1927): Persisk kvinna med barn, signerad och daterad M. Murray-Cookesley 1901, olja på pannå, 36x30 cm

291838

2015-02-10