Mario dei Fiori hans efterföljare stilleben

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DEI FIORI, Mario (1600-tal), hans efterföljare: Blomsterstilleben, olja på duk, 59x41 cm

uppfodrad, mindre färgborfall, äldre krackeleringar

291848

2015-02-14