Mikroskop C Reichert Wien
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MIKROSKOP, C Reichert Wien, nummer 43345, i mahognylåda märkt Cornelius Knudsen Köpenhamn, med 3 okular samt 6 objektiv, höjd ca 30 cm
Funktion ej testad , slitage, låda saknar nyckel samt med ytskador
291929
2015-02-10