Mikroskop C Reichert Wien

Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien
Mikroskop C Reichert Wien

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKROSKOP, C Reichert Wien, nummer 43345, i mahognylåda märkt Cornelius Knudsen Köpenhamn, med 3 okular samt 6 objektiv, höjd ca 30 cm

Funktion ej testad , slitage, låda saknar nyckel samt med ytskador

291929

2015-02-10