Junghans väggur

Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur
Junghans väggur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUNGHANS, Ato, väggur, omkring 1960-tal, batteridrivet verk av förgylld mässing, vit urtavla , glasat fodral, höjd 34 cm

291942

2015-02-10