Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, med iläggsskiva, 4 STOLAR, 1970-tal, bok, bordets höjd 72, diameter 110, total längd 160 cm
Bruksslitage
291955
2015-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här