Matbord 4 stolar

Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar
Matbord 4 stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, med iläggsskiva, 4 STOLAR, 1970-tal, bok, bordets höjd 72, diameter 110, total längd 160 cm

Bruksslitage

291955

2015-02-10