Soffbord Tingströms

Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms
Soffbord Tingströms

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, teak och ek, modell Sesam Tingströms, brännstämplat, höjd 56, 130x57 cm, total bredd 112

Bruksslitage

291958

2015-02-10