Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mörkbetsat, klädd skiva, lådor med mässingsbeslag, höjd 74,131x67 cm

Bruksslitage

291962

2015-02-10