Lejdare 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEJDARE, invändig, 1900-talets första hälft, betsad, fotsteg klädda i pergament, höjd ca 168, bredd 37 cm

Bruksslitage

291969

2015-02-10