Lanternor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNOR, 4 st, 1900-talets första hälft, varav en märkt "Port", 2 för styrbord och 2 för babord, höjd ca 20-25 cm

Omarbetade, slitage

291975

2015-02-10