Spegel 1950-tal

Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1950-tal, Svenska Möbelindustrierna, fasetterat glas i sektioner fästa med förkromade dekornitar, baksida etikettmärkt SMI, ca 115x82 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

291976

Päivämäärä:

2015-02-10