Fartygsratt 1900-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FATYGSRATT, 1900-talets första hälft, troligen från Liselotte f d Brixtontrålare, diameter ca 49 cm

Bruksslitage

291987

2015-02-10