Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1920/30-tal, Louis XV stil, vitmålad och bronserad, höjd 70, 69,5x43 cm
Ytslitage och senare ommålad
291994
2015-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här