Byrå Louis XVI stil

Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1920/30-tal, Louis XV stil, vitmålad och bronserad, höjd 70, 69,5x43 cm

Ytslitage och senare ommålad

291994

2015-02-10