Esias Thorén färglitografi

Esias Thorén färglitografi
Esias Thorén färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med ansikte, signerad och daterad Esaias Thoren-60, färglitografi, 32x41 cm

Gulnad

292004

2015-02-10