Fickur i 14 k

Fickur i 14 k
Fickur i 14 k
Fickur i 14 k
Fickur i 14 k
Fickur i 14 k
Fickur i 14 k
Fickur i 14 k
Fickur i 14 k

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 14 k guld, breguetspiral, lagerstenar med skruvade chautonger, ankargång, boett nr: 64056, diameter 52,5 mm, vikt ca 89 g

Boett med buckla, slitage

292032

2015-02-10