Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

6 800 SEK

8 000 SEK

RING, 18 k guld, fasetterad buteljgrön sten, ringstorlek ca 22 mm, vikt ca 36,5 g

Sten med repor och nagg

292037

2015-02-16