Johannes Olsson oljemålning
2015-02-10
292044
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1978, olja på duk, 134x134 cm
Färgbortfall