Vjeteslav Kluichnikov oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Stilleben, signerad Kluichnikov, olja på duk, ca 55x73,5 cm

292056

2015-02-10