Serveringsvagn teak
2015-02-11
292067
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak samt laminatskiva, höjd 66, 67x45 cm
Bruksslitage