Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDE Makode (född 1983): Komposition med figurer, osignerad, olja på duk, 110x160 cm
Inköpt direkt av konstnären
Tryckmärken
292083
2015-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här