Makode Linde oljemålning

Makode Linde oljemålning
Makode Linde oljemålning
Makode Linde oljemålning
Makode Linde oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDE Makode (född 1983): Komposition med figurer, osignerad, olja på duk, 110x160 cm
Inköpt direkt av konstnären

Tryckmärken

292083

2015-02-11