Tallrikar skålfat fat i porslin Kina i underglasyr
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 1 par, SKÅLFAT, FAT, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, tallrikarna med fiskmotiv samt, skålfatet med stiliserad fågel Fenix, fat med pagodlandskap, diameter 24,5-26, 5 cm
Skador, lagningar
292093
2015-02-11