Joan Miro färglitografier

Joan Miro färglitografier
Joan Miro färglitografier
Joan Miro färglitografier
Joan Miro färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 400 SEK

MIRO, Joan (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 369 resp 375, 37x27 cm

292105

2015-02-11