Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNOR, 2 st, Kina, en i brons den andra i keramik med reliefdekor i form av drakar, bronskanna med märkning
nagg, lagningar
292112
2015-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här