Spegel i Karl Johan i mahognyfanér

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, ca 191x65,5 cm

Senare glas, smärre skador

292126

2015-02-11