Ram 1800-tal

Ram 1800-tal
Ram 1800-tal
Ram 1800-tal
Ram 1800-tal
Ram 1800-tal
Ram 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

RAM, 1800-tal, fanérad med mahogny, svärtade detaljer, innermått 43,5x60 cm, ytttermått 55,5x72,5 cm

Slitage

292158

2015-02-11