Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER 5 st, FOTPALL, 1960-70-tal, möjligen Finland, grönlaserad björk, lösa kuddar i Marimekko-tyg, fåtöljerna kan ställas i hop till en längre eller kortare soffor, sitthöjd ca 43, rygghöjd 78, bredd 58 cm

smärre slitage

292161

2015-02-11