Bram Bogart multipel/blandteknik
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BOGART, Bram (Holland, 1921-2012): "Untitled", signerad, numrerad och daterad Bram Bogart -97, edition 99 exemplar, multipel/blandteknik på duk, 105x94 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägares mor
292162
2015-02-15