Matbord 1800-tal fanerad i alm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 2-delat, 1800-tal, senempire, fanérad i alm och björk, 2 iläggsskivor, höjd 75, 135x66, totallängd 183 cm, 2 omgångar förlängningsstag medföljer

Ytskador och slitage, fothylsor saknas

292169

2015-02-11