Matbord 1800-tal fanerad i alm
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, 2-delat, 1800-tal, senempire, fanérad i alm och björk, 2 iläggsskivor, höjd 75, 135x66, totallängd 183 cm, 2 omgångar förlängningsstag medföljer
Ytskador och slitage, fothylsor saknas
292169
2015-02-11