Takarmatur 1960/70-tal

Takarmatur 1960/70-tal
Takarmatur 1960/70-tal
Takarmatur 1960/70-tal
Takarmatur 1960/70-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1960/70-tal, vit plast, höjd ca 25 cm

Bruksslitage

292186

2015-02-11