Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Ulf Linde, monogramsignerad KGB, 1/5, mörkpatinerat järn, höjd ca 35, bottenplattan 54x40 cm
Smärre ytskador
292191
2015-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här