Karl Göte Bejemark mörkpatinerat järn

Klubbat för:

15 000 SEK

15 000 SEK

BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Ulf Linde, monogramsignerad KGB, 1/5, mörkpatinerat järn, höjd ca 35, bottenplattan 54x40 cm

Smärre ytskador

292191

2015-02-11