Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALME, Einar (1901-1993): Motiv med Riddarholmen, signerad och daterad Einar Palme -33, olja på pannå, 40x31 cm
292216
2015-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här