Handväska silver

Handväska silver
Handväska silver
Handväska silver
Handväska silver
Handväska silver
Handväska silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDVÄSKA, silver, omkring 1900, svenska importstämplar, vikt ca 217 g

Smärre skador, en kulformad dekordel saknas

292228

2015-02-17