Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PERRIN, Feyen Alfred (1838-1918): tillskriven, Ostronplockerskor, signerad A Feyen Perrin, olja på duk, 40x55 cm
292234
2015-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här