Alfred Feyen Perrin oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PERRIN, Feyen Alfred (1838-1918): tillskriven, Ostronplockerskor, signerad A Feyen Perrin, olja på duk, 40x55 cm

292234

2015-02-11