Frithjof Smith-Hald kustlandskap

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

SMITH-HALD, Frithjof (Norge,1846-1903): Kustlandskap, monogramsignerad och daterad -95, olja på pannå, 62x93 cm

292244

2015-02-15