Bent-Göran Karlsson oljemålning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): "Ballerinor", signerad BG Karlsson, olja på duk, ca 200 x 150 cm
PROVENIENS: Galleri Ferm

292252

2015-03-08