Komposition grafiskt blad med applikationer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad TH Müller, 39/40, grafiskt blad med applikationer, bladmått ca 76 x 56 cm,
PROVENIENS: Galleri Ferm

292256

2015-03-08