Manuel ORTIZ DE ZARATE- teckning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORTIZ DE ZARATE, Manuel (1886-1946): Femme à la cafetière, signerad Ortiz, blyerts på papper, 31x23cm.

mindre pappersslitage och veck

292257

2015-02-11